Polityka prywatności

Informujemy, że tworząc i administrując strony internetowe Gdańskie Szkoły Autonomiczne z siedzibą w Gdańsku używają technologii służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Zgodnie z wymaganiami ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…) (inaczej „RODO”) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna Osiek z siedzibą przy ulicy Osiek 11/12, Gdańsk 80-842. Oznacza to, że odpowiadamy za przetwarzanie danych osobowych i ich bezpieczeństwo.

Aby zadbać o większe bezpieczeństwo przy przetwarzaniu danych osobowych powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można nawiązać kontakt pod adresem mailowym iod@gfo.pl.
Uprzejmie informujemy, że do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP twojego urządzenia, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera, a także inne podobne informacje.

Dane nie są zbierane w celu profilowania czy wyświetlania informacji spersonalizowanych.
Dane przetwarzamy do czasu wniesienia skutecznego sprzeciwu.
Odbiorcami zebranych danych mogą być: podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora - dostawcy usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść stronę. Klikając przycisk „przejdź do serwisu” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej. W każdym momencie możesz edytować Twoje preferencje w zakresie udzielonej zgody lub ją wycofać. Masz prawo wniesienie skargi do organu nadzorczego jakim jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem.